Pracuję najsolidniejszym i najbezpieczniejszym na rynku urządzeniem do profesjonalnego makijażu permanentnego DIVA. Aparat Polskiej produkcji do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej.Urządzenie Power Control

Jest to stacjonarne urządzenie z funkcjami Power Control® i wspomagającymi pigmentację. Urządzenie sterowane dotykiem wykonane z myślą o higienie użytkownika ze szkła hartowanego i aluminium.

Power Control®

Często bywa, że skóra znieczulona w miejscu pigmentacji zmienia swoją strukturę, twardość, tym samym zmienia się opór względem igły. Pigmentacja w tym miejscu jest trudniejsza niż w miejscu zabiegu słabiej reagującym na znieczulenie.

Właściwości skóry mogą być różne w miejscu pigmentacji także z innych powodów. Efektem nierównomiernej pigmentacji jest konieczność wykonania korekty zabiegu.

Rozwiązaniem jest funkcja Power Control® zapewniająca urządzeniu DIVA stabilną ilość uderzeń igły na sekundę, bez względu na zmieniający się opór skóry. W przypadku zmiany oporu skóry, Power Control® zmieni parametry urządzenia aby utrzymać ustawioną częstotliwość nakłuć. 

Pigment

Pigment do makijażu permanentnegoPigment w makijażu permanentnym po jeden z najważniejszych materiałów w pracy linergisty. Pod wieloma względami efekt końcowy zależy od jakości pigmentu.

Pigmenty iColor basic dają 100% przewidywalny rezultat ponieważ podczas gojenia pigment pozostaje w skórze średnio w 60-70 %.

Precyzyjna kontrolna składników zapewnia równomierne blaknięcie na skórze, bez ryzyka zmiany kolorów w niepożądane odcienie. Intensywność kolorów utrzymuje się do dwóch lat. Idealna konsystencja pigmentu pozwala na pracę zarówno z pomocą sprzętu, a także manualną (microblading).

Produkcja pigmentów iColor odbywa się zgodnie ze specyfikacją techniczną i stanowi własność intelektualną SIA iCOLOR

iCOLOR to wybór profesjonalistów doceniających potrzeby swoich klientów:

 • hipoalergiczny
 • z łatwością wprowadza się je w skórę
 • prosta kolorystyka

Pigmenty iCOLOR są  na bazie wody i alkoholu, o średniej konsystencji. Glicerynowa baza jest wykonana według unikalnej metody, z dodatkiem naturalnego ekstraktu z Hammamelis, który ma działanie regenerujące i przeciwbakteryjne.

Skład:Pigment do makijażu permanentnego

 • tlenek tytanu
 • dwutlenek tytanu
 • syntezowane składniki (czerwony, żółty, pomarańczowy)

Znieczulenia

Wyróżniamy dwa rodzaje środków o działaniu miejscowo znieczulającym:

 • znieczulenie przed zabiegiem-nakładane jest na etapie przygotowań na szkic na nieuszkodzoną skórę
 • znieczulenie w trakcie zabiegu- w razie konieczności stosowane jest podczas zabiegi

Przeciwwskazania do stosowania środka znieczulającego miejscowo:

 • alergia
 • choroby skóry
 • ciąża i laktacja
 • stan zapalny i uszkodzona powierzchnia skóry

Znieczulenie przed zabiegiem ma postać kremu. Stosowana jest przed zabiegiem i nakładana na nieuszkodzoną skórę dosłownie na 15 minut przed wykonywanym zabiegiem. Składniki znieczulenia szybko wnikają w górne warstwy skóry i sprawiają, że rozpoczęcie zabiegu jest komfortowe dla klientki. Głównym składnikiem aktywnym każdego środka znieczulającego jest lidokaina.

Znieczulenie w trakcie zabiegu posiada płynna konsystencję. Nakładane jest na uszkodzoną powierzchnię skóry (nie działa na nieuszkodzoną skórę), szybko wnika i natychmiast przynosi działanie przeciwbólowe. Znieczulenie w trakcie zabiegu posiada także dodatkowe właściwości np. minimalizują uwalnianie limfy podczas zabiegu, co oznacza, że zwiększają siłę krycia pigmentu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.